7 סיבות למה לבחור בצהרון "ממלכת הבריאות":

  1. כי בצהרון שלנו ברחובות ונס ציונה אנו שמים את ילדינו במרכז העניינים בכל התחומים, כגון: לימודים ופיתוח החשיבה, חברתי, חוויתי ואישי. פיתוח חשיבה, יוגה וספורט. זה מאפשר להורים של ילדנו לבלות בערב זמן איכות "נטו" עם ילדיהם.
  2. כי בצהרון פרטי שלנו שמים דגש על: פיתוח חשיבה, העשרת הידע והדמיון, יצירתיות ופיתוח זיכרון ע"י משחקים חדישים ומפתחים. ילדינו מקבלים תכנים לימודיים כגון: אוריינות וחשיבה חשבונית. בצהרון יש עמדות מחשב וילדים נהנים מהכרות עם המחשב ע"י משחקים לימודיים, משחקי חשיבה ואסטרטגיה.
  3. כי בצהרון הפרטי "ממלכת הבריאות" בתום הלימודים והגן מחכה לילדינו אוכל ביתי וארוחה בריאה וטעימה. התפריט בצהרון הוא מזין ובריאותי, המשלב אורז מלא, קינוא, פסטה מקמח מלא, בשר הודו ובקר, טחינה, ממרח תמרים, לחם מקמח מלא וכו. תפריט האוכל המוגש בצהרון מבוסס על תזונה בריאה: אצלנו לא תמצאו פיתה עם שוקולד, שניצלים תעשייתיים או אוכל קפוא. אמו בוחרים רק מוצרים הטובים ביותר בצהרון שלנו ברחובות ונס ציונה.
  4. כי בצהרון פרטי שלנו מועברים חוגים: פיתוח חשיבה, יוגה וספורט. זה מאפשר להורים של ילדנו לבלות בערב זמן איכות "נטו" עם ילדיהם.
  5.  כי בצהרון שלנו ברחובות ונס ציונה עושים עבודות יצירה ברמה יומית, מקבלים עזרה בהכנת שיעורי בית. עבודה אינדיווידואלית בחוברות עבודה ומוכנות לכיתה א בקבוצות קטנות.
  6. כי בצהרון פרטי שלנו הילדים צופים בתכניות חינוכיות בנושאים מגוונים כגון: מדע, טבע, סיפורי התנ"ך, חגים וכו
  7. כי בצהרון פרטי שלנו יש שיתוף פעולה מלא עם ההורים, והם מקבלים עדכונים שותפים על התפתחות הילד
כי לילדינו פשוט מגיע הטוב ביותר!